Zpravodajství - TV Prima Zprávy

Zprávy. Sleduje je skoro každý. Proto je nesmírně důležité, jak na diváka zapůsobí. A televize Prima, která na ně láká každý den v 18:55, určitě zapůsobila jen a jen dobře. Přináší aktuální zpravodajství v nádherném studiu s příjemnými moderátorskými dvojicemi.

Zpravodajští TV Prima je přesně takové, jaké by být mělo. Svižné, přesné, užitečné, takovýmito přívlastky se vyznačuje. Moderátoři Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Světlana Zárubová a Roman Fojta každý den přináší ty nejaktuálnější a nejzajímavější věci, které se v aktuálním dni udály.

Pokud chcete vidět, co se kde, kdy a jak událo, určitě si každý den nalaďte TV Prima zprávy. Ty do vašich obývacích pokojů dodají nejaktuálnější informace, které se udály. Přinesou vám podrobné zpravodajství a to vše navíc z krásného moderního studia doplněné o mnohé reportáže.

Zpravodajství je to, co sleduje skutečně skoro každý. A každý chce být co nejlépe informován, co se děje nejen v domově, ale v celém světě. A to vám Zprávy TV Prima přinesou. Pokud by vám v nim něco chybělo, určitě to najdete v Krimi Zprávách, VIP Zprávách či ve Sportovních novinách.