Přešlapy - ke shlédnutí zdarma

Tři dvojice, spousta jejich přátel a nejrůznější životní situace, které je mohou potkat. Zdá se vám to jako zcela obyčejný a běžný příběh? Ano, to je. Jen na televizních obrazovkách. Tam si každý týden můžete shlédnout seriál Přešlapy.

Přešlapy jsou prezentovány jako komedie středního věku. A přesně takové jsou. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami, pokud se podíváte na Přešlapy – ke shlédnutí online. Petr a Jana, Radka s Adamem a David s Karolínou tvoří tři hlavní dvojice tohoto oblíbeného seriálu.

Všichni si žijí své životy. Potkávají je běžné radosti i starosti. Dostávají se do komických, ale i tragických situací. Zažívají štěstí i smutek. Přesně tak, jak je tomu v běžném životě. Vždy však Přešlapy, které můžete shlédnout online, nabízí tolik potřebný humor, který atmosféru odlehčí.

Někdo může chtít milenky, někdo klidný život, někdo děti, jiný zase nevázanou zábavu. A přesně takové Přešlapy jsou. Na televizních obrazovkách tak uvidíme, co se neděje jen tam, ale především v každodenních domácnostech a navíc s humorem.