Partie

Když proti sobě stojí dva politici, vždy se můžete dozvědět mnoho zajímavého i „zajímavého“. Jejich řečové souboje k televizním obrazovkám vždy lidi hodně lákaly a jinak tomu není ani dnes. Důkazem je pořad televize Prima s názvem Partie.

Každou neděli se tak do Partie dostanou politici, kteří si mají navzájem co říct. Většinou jeden druhého ani neposlouchá a každý se snaží přesvědčit o tom, že právě jeho pravda je tou jedinou pravdou. A často tak dochází k zajímavým soubojům, ze kterých nikdo nechce odejít jako ten poražený.

Politiky se snaží uklidňovat, ale hlavně pořad Partie moderovat Jan Punčochář, který má v této branži dlouholeté zkušenosti. Každý týden si vybírá hosty podle aktuálního dění a situace, která zrovna na našem území probíhá. A tak si můžete být jisti, že nezůstanete o nic ochuzeni.

Zkušený moderátor vždy připraví lákavé téma a lákavé hosty, kteří svými politickými i jinými názory dokážou k obrazovkám vždy přilákat mnoho diváků. Pokud vás zajímá, jak svou Partii rozehrají, nenechte si jejich diskusní souboj utéct.