Ohnivé kuře přehrát dnešní díl on line

Co vám říkají postavy jako Mike, Burák, Béda, Klára, Malvína, Manka, Robert, Olík, Junior či Sabina? Máte je spojeny s on line seriálem Ohnivé kuře? Pak je to správně!

A pokud snad náhodou ne, pak vám možná pomohou následující jména herců, kteří se v Ohnivým kuřeti týden co týden objevují: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Pavel Batěk, Richard Tesařík nebo třeba David Gránský…

Hlavními hrdiny jsou Mike s Burákem, jež si odpykali trest za mřížemi a teď chtějí začít podnikat. Má jim v tom pomoct zděděná hospoda, jenže když dorazí na místo do Janových lázní, jsou zděšeni. Tady dnes rozhodně vařit ani čepovat nebudou.

Všude okolo je navíc silná konkurence v čele s nóbl hotelem Grand, ve kterém však panují velké intriky, příjemnou cukrárnou u Kláry, ale také vietnamským obchůdkem nebo oblíbenou hospodou u Slepičků, kde se řeší jeden problém za druhým.

Jak do toho Mike a Burák zapadnou? Po svém, ti dva se totiž ničeho jen tak nezaleknou a najdou si spoustu přátel, ale i nepřátel. Jejich každodenní zápolení nejen v kuchyni v seriálu Ohnivé kuře si můžete přehrát on line například v PrimaPlay archivu nebo každé pondělí a středu večer přímo na TV Prima.

Ohnivý kuře si získalo velmi rychle oblibu v online světe a stalo se populární televizní sérií. Pokud jste tak ještě neudělali, podívejte se na dnešní díl nebo zkoukněte nějaké starší epizody. Jako bonus k nim dostanete pokaždé nový a zajímavý recept.