Mladší o pár let

Nejste se sebou spokojeni? Chtěli byste vypadat nějak jinak, mladší? Tak nyní máte možnost. Televize Prima nedávno přišla se zábavným pořadem, který je navíc pro mnoho lidí důležitou životní změnou. Kdo by přece nechtěl, aby vypadl Mladší o pár let.

Ať už se cítíte sebehůř, s pořadem Mladší o pár let se zase budete cítit dobře. Říkají vám, že vypadáte starší, než jste? Nejste se sebou sami spokojeni nebo se vám prostě něco jen nelíbí a chcete to změnit? Tak neváhejte, tento pořad je zde právě pro vás.

Pokud i vy toužíte vypadat Mladší o pár let, máte možnost. Stačí vyplnit jednoduchou přihlášku na adrese http://mopl.moonface.cz/ a pokud budete mít štěstím, může vám tento pořad změnit život. Zase se budete cítit tak, jak toužíte.

Tento pořad nejde pro změnu daleko. Často se jedná o hodně razantní problémy. Všichni účastníci jsou ale na konci proměny v rámci Mladší o pár let se sebou spokojeni ničeho nelitují. Tím spíše, když je po celou dobu provází sympatická herečka a moderátorka Sabina Laurinová.