Krimi Zprávy

Pokud vám nestačí jen čas, který je vyměřen hlavním televizním zprávám, sledujte televizi Prima. Ta zpravodajství vyčlenila celou hodinu a přišla s něčím, co na českých obrazovkách jinde nenajdete. Každý den se budete moci podívat, co se stalo v kriminálním světě. Jsou tady pro vás připraveny Krimi Zprávy.

Každý den po hlavních televizních zprávách můžete sledovat, co se událo i jinde. Pokud vás už politika, ekonomika či nejrůznější zajímavosti tolik neberou, chvíli si počkejte. Pak na vaši obrazovku vtrhnou Krimi Zprávy.

Ty přináší každodenní novinky a zprávy z tak trochu jiné oblasti. Bohužel z oblasti, která nás také každý den obklopuje. A proto Krimi Zprávy přináší, co se stalo, spíše ale v tom neveselém slova smyslu. Vraždy, únosy, přepadení, loupeže a další podobné události, přesně to je obsahem těchto zpráv.

Moderátoři, kteří Krimi Zprávami provázejí, jsou Bára Kozáková a Patrik Kaizr. Ti vám tak každý den přinášejí ty nejaktuálnější zprávy, na které je dobré se podívat. Svět totiž není růžový, dějí se špatné věci a je dobré vědět i o nich.