Jste to, co jíte

Nelíbí se vám vaše postava? Chcete se sebou něco začít dělat? Jenže vždy to není tak lehké, jak se zdá. Nejen, že se vám do toho asi nebude chtít, ale možná ani přesně nebudete vědět, jak na to. Ale jak na to, tak to naprosto přesně ví pořad Jste to, co jíte.

Primácký pořad Jste to co jíte – jídelníček, recepty, videa je tady pro lidi, kteří by se sebou rádi něco udělali, ale sami neví, jak začít a co vlastně udělat pro to, aby se změnili. A o jakou změnu se jedná? Především o změnu postavy, váhy, tělesné skladby a stylu života.

Ten, kdo se do pořadu Jste to, co jíte, přihlásí, automaticky se váže k tomu, že se bude chtít změnit. Nadváha, tloušťka, nespokojenost se sebou samotným, to jsou hlavní příčiny, proč se do pořadu lidé hlásí. A za vedení Kateřiny Cajthamlové a Petra Havlíčka by k tomu měli dojít.

Přesvědčte se o tom sami na Jste to co jíte – jídelníček, recepty, videa. Když si lidé uvědomí, že jsou tlustí a nevypadají tak, jak by měli, měli by si upravit jídelníček. A s tím jim odborníci poradí. Poradí jim také s recepty. A pokud chcete vědět, jak dopadli, podívejte se na videa. Někomu to vyjde, někomu ne! Záleží už pak na každém, jakou cestu si zvolí.