Jak se staví sen

Jestliže sníte o tom, že se vám přímo před rukama změní prostory vašeho bytu, ale z nejrůznějších důvodů si to nemůžete dopřát, zkuste si na televizi Prima naladit pořad Jak se staví sen. Zde se sny stávají skutečností a vaše bydlení dostane zcela nové rozměry.

Jen si to představte. Na pár dní odjedete z vašeho bytu a když se vrátíte, sami ani nebudete schopni uvěřit svým očím. Tým vynikajících designerů totiž s prostory, které si přejete změnit, provedou skoro nemožné. Ať už kuchyň, obývací či dětský pokoj, ale také jakoukoliv jinou místnost vám změní doslova k nepoznání.

S pořadem Jak se staví dům se doma budete cítit jako v ráji. Tím spíše, když vám jím provede oblíbený moderátor Pavel Cejnar, který pořadu dodává potřebný humor. Společně s týmem designerů vždy vymyslí něco jedinečného, což navíc divákům u televizních obrazovek všichni zúčastnění co nejvíce přiblíží.

A jak se stát aktérem úžasné proměny? Stačí vyplnit přihlášku na internetu, kterou najdete na adrese http://jaksestavisen2009.moonface.cz/. Zde vyplníte všechny důležité údaje a uvidíte, jestli se štěstí obrátí právě na vás.