Jak se staví dům

Čtyři měsíce tvrdé práce a dřiny. Ono, když si sami chcete postavit svůj vlastní dům, nic jiného asi ani čekat nejde. A když za to ještě můžete vyhrát milion korun, j vaše motivace mnohonásobná. Přesně tak, jak tomu bylo v jedinečném stavebním pořadu Jak se staví dům.

Ten každý nedělní podvečer úspěšně navazoval na svého „televizního předchůdce“ v podobě Jak se staví sen. Také stavební show Jak se staví dům měl stejného moderátora – oblíbeného Pavla Cejnara, který byl po celou dobu čtyř měsíců u toho, když se nové dom budovaly.

Proti sobě stály tři páry, žili v těsném sousedství a zažívali společná trápení i radosti. A všichni měli stejný úkol. Za čtyři měsíce vybudovat svůj dům snů. Od samého začátku, kdy přišli prakticky do holobytu až po samotný konec, kdy nebudovali jeden pokoj, ale celý dům.

Vítěze měla určit aukce, o domy ale ve finále takový zájem nebyl. A proto o všem rozhodovali až diváci. Kdo nakonec stavební pořad Jak se staví dům vyhrál? Vítězové si za čtyři měsíce prošli těžkou cestou, museli mnoho obětovat, ale také se naučili spousty nových věcí, o které se rádi podělí s televizními diváky.