Fakta Barbory Tachecí

Máte rádi televizní pořady, kdy s i moderátor s nikým nebere servítky? Pokud ano, nalaďte si před hlavním vysílacím časem televize Prima, který startuje od 18 hodin, pořad Fakta Barbory Tachecí. A uvidíte, že právě toto bude pořad, který hledáte.

Moderátorka Barbora Tachecí měla ve svém studiu už řadu hostů. Od velice uznávaných osobností, přes celebrity ze světa showbyznysu, veřejnosti méně známé tváře až po tolik probírané politiky. A všechny ve studiu potkala stejná věc. Barbora Tachecí se nikoho nebojí na nic zeptat.

Ať si jako hosta pozve kohokoliv, dokáže otázky mířit pěkně na tělo. Vše je však ve zcela normálních mezích, moderátorka vše zvládá s bravurou. A také proto je pořad Fakta Barbory Tachecí velmi oblíbený a diváky sledovaný.

Nejprve se vysílal v hlavním vysílacím čase. Později se Fakta Barbory Tachecí objevují na televizní obrazovce od 17:40, což pořadu jednoznačně prospělo. Barbora Tachecí se však nezměnil a ať si pozve kohokoliv, máte zaručeno, že se dozvíte zase hodně nového. Ať už chtěně nebo nechtěně.