Cesty domů - Poslední díl

Sledujete nebo jste někdy sledovali n televizi Nova seriálů Ordinace v růžové zahradě? A poté, co jste přesídlili n obrazovky Primy, se vám zdá, jako byste stále viděli ty stejné tváře? Tak to nejste zase tak mimo. Mnoho z nich se jich totiž objevuje v úspěšném a oblíbeném seriálu Cesty domů.

Cesty domů, které režíruje Jiří Adamec, si každý týden najdou na televizních obrazovkách čas v pondělní a středeční dvacátou hodinu. Autoři Barbara Bulvová a Jan Coufal přišli se skutečně dobrým příběhem, který mnoho diváků zaujme a nutí je sledovat další díly.

Seriál Cesty domů vypráví o dvou znepřátelených rodinách, které si nic nedarují. Problémy a napjaté vztahy mezi nimi byly vždy, což pokračuje i nyní. Oba rody se nemají v lásce už od dávné minulosti, ale jejich války a nepřátelství trvá dodnes. Silný emocionální příběh tak můžete sledovat i vy.

A kdy nabídne seriál Cesty domů svůj poslední díl? K tomu ještě určitě povede dlouhá cesta, během které si obě rodiny projdou mnohým. Láska, nenávist, štěstí, problémy a mnoho dalších emočních situací právě Cesty domů nabízí. Když k tomu připočteme vynikající herecké obsazení, máme se na co těšit.