Čápi s mákem

Láká vás pohlédnout do života celebrit? Ne však bulvárně, ale pohledem, který se divákům jen tak někdy nenaskytne. Podívejte se, jak české i slovenské celebrity ovládají kulinářské umění, jak se orientují v kuchyni a jak umí pohostit své hosty. Sledujte směsici mnoha chutí, pořad Čápi s mákem, který přesně toto přináší.

České a slovenské celebrity se zapojily do pořadu Čápi s mákem, který přináší kuchařský mix chutí, vůní a vášní. Uvidíte, jak se známe tváře chovají nejen před televizními kamerami, ale také soukromí, ve svých kuchyních. V těch se budou snažit co nejvíce zaujmout a předčit tak kulinářské umění svých protihráčů.

Agáta Hanychová, Eva Máziková, Ivet Bartošová, Dolly Buster, Nora Mojsejová či Zuzana Belohorcová. Všechny tyto ženy showbyznysu se do pořadu Čápi s mákem zapojili, aby ukázali, co v kuchyni dokážou. A pravdou je, že se je opravdu na co dívat.

Nerozhoduje se jen v kuchyni, ale také v přípravě pokrmů či ve stolování. Tím pořad Čápi s mákem připomíná známé Prostřeno. Jen s tím rozdílem, že celebrity v kuchyni hrají o čtvrt milionu korun. Ty však vítěz nepoužije na své osobní účely, ale prémie poputuje na charitu. O tom rozhodne Zdeněk Polreich, který vítězi předá odměnu.